Do 9 augustus 2018 - 17:00
Jongemakersfestival, Theater op de markt, Hasselt (BE)
Vr 10 augustus 2018 - 17:00
Jongemakersfestival, Theater op de markt, Hasselt (BE)
Zo 12 augustus 2018 - 12:00
MA Festival, Brugge (BE)
UITVERKOCHT (met wachtlijst)
Zo 12 augustus 2018 - 14:30
Folkfestival Ham, Ham (BE)
Vr 21 september 2018 - 14:00
BRONKS, Brussel (BE)
schoolvoorstelling (voor 1ste en 2e graad secundair)
Za 22 september 2018 - 19:00
BRONKS, Brussel (BE)
première
Zo 23 september 2018 - 15:00
BRONKS, Brussel (BE)
Di 25 september 2018 - 10:30
BRONKS, Brussel (BE)
schoolvoorstelling (voor 5e en 6e leerjaar)
Di 25 september 2018 - 13:30
BRONKS, Brussel (BE)
schoolvoorstelling (voor 5e en 6e leerjaar)
Do 27 september 2018 - 20:00
coStA, Antwerpen (BE)
Do 27 september 2018 - 20:15
De Warande, Turnhout (BE)
première
Za 29 september 2018 - 20:00
ZGZ Escena - Teatro de Las Esquinas, Zaragoza (ES)
wereldpremière
Zo 30 september 2018 - 14:00
Belgische première
ccBe, Antwerpen (BE)
Ma 1 oktober 2018 - 10:30
ccBE, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling - UITVERKOCHT
Ma 1 oktober 2018 - 14:00
ccBE, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Wo 3 oktober 2018 - 20:00
KLAP Maison pour la Danse, Marseille (FR)
Franse première
Do 4 oktober 2018 - 10:00
CC De Ploter, Ternat (BE)
schoolvoorstelling
Do 4 oktober 2018 - 13:30
CC De Ploter, Ternat (BE)
schoolvoorstelling
Za 6 oktober 2018 - 09:00
Masterclass Alexandertechniek met Ann Rodiger (georganiseerd door AEFMAT)
Zo 7 oktober 2018 - 11:00
De Bogaard, Sint-Truiden (BE)
Zo 7 oktober 2018 - 15:00
Schouwburg Kortrijk, Kortrijk (BE)
Ma 8 oktober 2018
Prisma Festival, Panama City (PA)
Amerikaanse première
Ma 8 oktober 2018 - 10:00
Schouwburg Kortrijk, Kortrijk (BE)
schoolvoorstelling
Ma 8 oktober 2018 - 14:00
Schouwburg Kortrijk, Kortrijk (BE)
schoolvoorstelling
Wo 10 oktober 2018 - 20:00
CC Brugge, Brugge (BE)
première
Do 11 oktober 2018 - 19:30
Het Krakeling Festival (Theater Bellevue), Amsterdam (NL)
Zo 21 oktober 2018 - 15:00
te combineren met een rommelmarkt in deFENIKS van 10u00-17u00
deFENIKS, Mortsel (BE)
03/235 66 62
Do 25 oktober 2018 - 20:00
De Garage, Bavegem (BE)
Vr 26 oktober 2018 - 13:30
30CC, Leuven (BE)
schoolvoorstelling
Za 27 oktober 2018 - 14:00
Rode Hond, Leuven (BE)
Za 27 oktober 2018 - 14:30
Iedereen klassiek, in het Concertgebouw, Brugge (BE)
Za 27 oktober 2018 - 16:30
Iedereen klassiek, in het Concertgebouw, Brugge (BE)
Zo 28 oktober 2018 - 15:00
Nederlandse première
Theater aan het Vrijthof, Maastricht (NL)
Zo 28 oktober 2018 - 17:00
CC De Ververij, Ronse (BE)
Ma 29 oktober 2018 - 20:15
CC De Warande, Geel (BE)
Za 3 november 2018 - 19:00
Cultuurhuis Tessenderlo, Tessenderlo (BE)
Ma 5 november 2018 - 14:00
CC Nova, Wetteren (BE)
schoolvoorstelling (laatste tickets!)
Di 6 november 2018
De Brakke Grond, Amsterdam (NL)
Di 6 november 2018 - 10:30
CC Nova, Wetteren (BE)
schoolvoorstelling
Di 6 november 2018 - 14:00
CC Nova, Wetteren (BE)
schoolvoorstelling (UITVERKOCHT!)
Wo 7 november 2018
De Brakke Grond, Amsterdam (NL)
Do 8 november 2018 - 13:40
De Spil, Roeselare (BE)
schoolvoorstelling
Do 8 november 2018 - 20:00
GC Hoogendonck, Waasmunster (BE)
Di 13 november 2018 - 10:30
CCHA, Hasselt (BE)
schoolvoorstelling
Di 13 november 2018 - 10:30
Het Gasthuis, Aarschot (BE)
schoolvoorstelling
Di 13 november 2018 - 13:30
CCHA, Hasselt (BE)
schoolvoorstelling
Di 13 november 2018 - 13:30
Het Gasthuis, Aarschot (BE)
schoolvoorstelling
Di 13 november 2018 - 14:00
CC De Mol, Lier (BE)
Do 15 november 2018 - 10:00
Schouwburg Kortrijk, Kortrijk (BE)
schoolvoorstelling
Do 15 november 2018 - 14:00
Schouwburg Kortrijk, Kortrijk (BE)
schoolvoorstelling
Vr 16 november 2018 - 20:30
Arenberg, Antwerpen (BE)
Zo 18 november 2018 - 15:00
deFENIKS, Mortsel (BE)
Kinderkunstendag
Di 20 november 2018 - 10:00
deFENIKS, Mortsel (BE)
schoolvoorstelling
Di 20 november 2018 - 10:30
CC Belgica, Dendermonde (BE)
schoolvoorstelling
Di 20 november 2018 - 14:00
CC Belgica, Dendermonde (BE)
schoolvoorstelling (UITVERKOCHT!)
Di 20 november 2018 - 14:30
deFENIKS, Mortsel (BE)
schoolvoorstelling
Wo 21 november 2018 - 15:00
deFENIKS, Mortsel (BE)
Do 22 november 2018 - 10:30
De Grote Post, Oostende (BE)
schoolvoorstelling
Do 22 november 2018 - 13:30
De Grote Post, Oostende (BE)
Vr 23 november 2018 - 14:00
deFENIKS, Mortsel (BE)
schoolvoorstelling
Vr 23 november 2018 - 20:00
CC De Schakel, Waregem (BE)
Zo 25 november 2018 - 14:00
CCHA, Hasselt (BE)
Zo 25 november 2018 - 16:30
CCHA, Hasselt (BE)
Ma 26 november 2018 - 10:30
CCHA, Hasselt (BE)
schoolvoorstelling
Di 27 november 2018
Tienen (BE)
Di 27 november 2018 - 13:30
De Theatergarage, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Wo 28 november 2018 - 10:00
De Theatergarage, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Wo 28 november 2018 - 15:00
De Theatergarage, Antwerpen (BE)
Wo 28 november 2018 - 20:30
GC De Mena, Rotselaar (BE)
Do 29 november 2018 - 10:00
De Theatergarage, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Do 29 november 2018 - 13:30
De Theatergarage, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Do 29 november 2018 - 20:00
CC het LOO, Sint-Truiden (BE)
Vr 30 november 2018 - 10:00
De Theatergarage, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Za 1 december 2018
Extra Time, Hoboken (BE)
besloten voorstelling
Zo 2 december 2018
deFENIKS, Mortsel
Zo 2 december 2018 - 11:30
CC Merksem, Antwerpen (BE)
aperitiefconcert
Vr 7 december 2018 - 20:00
De Singel, Antwerpen (BE)
Wo 19 december 2018 - 20:15
GC 't Heilaer, Beerse (BE)
Di 15 januari 2019
Minard, Gent (BE)
Do 17 januari 2019 - 10:00
CC Brugge, Brugge (BE)
schoolvoorstelling
Do 17 januari 2019 - 14:00
CC Brugge, Brugge (BE)
schoolvoorstelling
Vr 18 januari 2019 - 10:00
CC Brugge, Brugge (BE)
Za 19 januari 2019 - 20:30
Cinema Rix, Antwerpen (BE)
Ma 21 januari 2019 - 14:00
CC Nova, Wetteren (BE)
schoolvoorstelling
Di 22 januari 2019 - 10:30
CC Nova, Wetteren (BE)
schoolvoorstelling
Di 22 januari 2019 - 11:00
30 CC, Leuven (BE)
Di 22 januari 2019 - 14:00
30 CC, Leuven (BE)
Di 22 januari 2019 - 14:00
CC Nova, Wetteren (BE)
schoolvoorstelling
Vr 25 januari 2019 - 14:00
30 CC, Leuven (BE)
Vr 25 januari 2019 - 20:00
30 CC, Leuven (BE)
Vr 1 februari 2019 - 14:00
De Singel, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Vr 1 februari 2019 - 20:15
GC Jan vander Noot, Brecht (BE)
Za 2 februari 2019 - 20:30
CC Den Hoogen Pad, Adegem (BE)
Do 7 februari 2019 - 10:00
De Studio, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Do 7 februari 2019 - 13:30
De Studio, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Vr 8 februari 2019 - 10:00
De Studio, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Vr 8 februari 2019 - 13:30
De Studio, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Za 9 februari 2019 - 15:00
De Studio, Antwerpen (BE)
Za 9 februari 2019 - 20:00
De Studio, Antwerpen (BE)
Zo 10 februari 2019 - 14:00
CC Deurne, Antwerpen (BE)
première
Ma 11 februari 2019 - 14:00
CC Deurne, Antwerpen (BE)
schoolvoorstelling
Vr 15 februari 2019 - 13:30
Schouwburg Kortrijk, Kortrijk (BE)
schoolvoorstelling
Vr 15 februari 2019 - 20:00
't Schaliken, Herentals (BE)
Ma 18 februari 2019 - 14:00
CC Ter Vesten, Beveren (BE)
schoolvoorstelling
Di 19 februari 2019 - 10:00
De Bijloke, Gent (BE)
schoolvoorstelling
Di 19 februari 2019 - 10:00
CC Ter Vesten, Beveren (BE)
schoolvoorstelling
Di 19 februari 2019 - 14:00
De Bijloke, Gent (BE)
Di 19 februari 2019 - 14:00
CC Ter Vesten, Beveren (BE)
schoolvoorstelling
Do 21 februari 2019 - 14:00
CC Sint-Niklaas, Sint-Niklaas (BE)
schoolvoorstelling
Vr 22 februari 2019 - 14:00
CC Sint-Niklaas, Sint-Niklaas (BE)
schoolvoorstelling
Vr 22 februari 2019 - 20:00
CC Sint-Niklaas, Sint-Niklaas (BE)
Ma 25 februari 2019 - 13:30
C-mine Cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Di 26 februari 2019 - 10:00
C-mine Cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Di 26 februari 2019 - 13:30
C-mine Cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Wo 27 februari 2019 - 10:00
C-mine Cultuurcentrum, Genk (BE)
schoolvoorstelling
Wo 6 maart 2019 - 15:00
Beeldsmederij De Maan, Mechelen (BE)
Ma 11 maart 2019 - 09:30
Introductie Alexandertechniek voor leraars van de Antwerpse Academies
Di 12 maart 2019 - 09:30
Introductie Alexandertechniek voor leraars van de Antwerpse Academies
Di 12 maart 2019 - 10:00
De Kopergietery, Gent (BE)
schoolvoorstelling
Di 12 maart 2019 - 14:00
schoolvoorstelling
Za 16 maart 2019 - 20:15
CC Merksem, Antwerpen (BE)
Di 19 maart 2019 - 09:30
Introductie Alexandertechniek voor leraars van de Antwerpse Academies
Wo 20 maart 2019 - 10:00
Introductie Alexandertechniek voor Sociaal Fonds voor de Podiumkunsten
Do 21 maart 2019 - 10:00
Introductie Alexandertechniek voor Sociaal Fonds voor de Podiumkunsten
Vr 22 maart 2019 - 10:00
Introductie Alexandertechniek voor Sociaal Fonds voor de Podiumkunsten
Do 28 maart 2019 - 15:00
CC Ter Vesten, Beveren (BE)
Za 30 maart 2019
Passa Porta Festival, Brussel (BE)
première - o.v.
Di 2 april 2019 - 13:00
30CC, Leuven (BE)
Di 2 april 2019 - 20:00
30CC, Leuven (BE)
Do 25 april 2019 - 20:15
CC De Kern, Antwerpen (BE)
Za 18 mei 2019
Nederlandse première
Rotterdamse Operadagen, Rotterdam (NL) (o.v.)
Za 1 juni 2019
Krank Festival, Antwerpen (BE)
Zo 2 juni 2019
Krank Festival, Antwerpen (BE)
Vr 14 juni 2019
Oeral Festival, Oerol (NL) (o.v.)
Di 6 augustus 2019
Deense première
Kobenhavns Internationale Teater, Kopenhagen (DK) (o.v.)

Inschrijven nieuwsbrief