Artists in Residence 2020

(c) Stef Depover
(c) Stef Depover

Huisartiesten
Jaouad Alloul – Phenomenal Woman
Nyiragasigwa HensBoom Toudou en Phenomenal Woman
Teletext: Sascha Bornkamp (NL) en Leonore Spee (NL) – Een Nyeu Liedeken, Ryswyck, Een Nyeu Liedeken FestivalGenoveva

 

Artistieke reisgezellen

Sam Bogaerts – Wij, de Verdronkenen
Saïd Boumazoughe – Wij, de Verdronkenen
Tsubasa Hori – Drie Sterke Vrouwen – Trois Femmes Fortes, Kunstendag voor Kinderen
Marie-Rose Meysman – Trois Femmes Fortes
Jago Moons – Fidelio (FR) & Fidelio, de tekenfilm
Matthias Van den Brul – Wij, de Verdronkenen
Katelijne Verbeke – Drie Sterke Vrouwen
Sarah Yu Zeebroek – Drie Sterke Vrouwen – Trois Femmes Fortes, Wij, de Verdronkenen
Ana Naqe – Wij, de Verdronkenen
Pieter-Jan De Wyngaert – Wij, de Verdronkenen
BOT (Doan Hendriks, Geert Jonkers, Job van Gorkum, Tomas Postema) – Wij, de Verdronkenen
Oxalys Ensemble – Fidelio, de tekenfilm
Lisa Willems – Fidelio & Fidelio, de tekenfilm
Astrid Stockman – Fidelio
Stefaan Degand – Fidelio, de tekenfilm
Kurt Gysen – Fidelio & Fidelio, de tekenfilm
Stef Van Alsenoy – Wij, de Verdronkenen
Roman Klochkov & Anna Heuninck – Fidelio, de tekenfilm
Elias Verecken – Fidelio, de tekenfilm
ARS (Benjamin Dieltjens & Yannick Willox) – Fidelio, de tekenfilm
Pieter de Praetere – Wij, de Verdronkenen
Enrique Noviello – Wij, de Verdronkenen
Jago Moons – Wij, de Verdronkenen, Fidelio & Fidelio, de tekenfilm
Peter Spaepen – Wij, de Verdronkenen
Matthias Van de Brul – Wij, de Verdronkenen

 

Festivalartiesten
Ingrid Godon – Prinses Turandot
Lorenzo Carola – Prinses Turandot
Bert Plagman & Dries De Win (Theater FroeFroe) – De Geräuschemachers

 

Gastartiesten
Hind Eljadid, Elif Korkmaz, Hendrike Scharmann en Sumnina Setling (Be Human) – Phenomenal Woman
Alan van Rompuy (Teletext) – Ryswyck

Myriam Van Imschoot & Fabrice Moinet (HYOID) – New Polyphonies (geannuleerd wegens Corona)

Ine Claes – asfaraswecantell

Erki De Vries & Freija Van Esbroeck (WIThWIT) – De TijdTemmer